Blog Detay

Eskiyi GETİR! Yeniyi GÖTÜR!

                                               Eskiyi GETİR!     Yeniyi GÖTÜR!

    Ülkemizde geçtiğimiz son 20 yıl içinde su arıtma sistemlerinin yaygın olarak kullanılmaya başlamasıyla beraber, zaman içinde birçok firmanın açılıp kapanması, ithal olarak ülkemize gelen ürünlerle artık devamı olmayan yedek parça ve garantisi olmayan cihazlarının yaygın olarak kullanılması, kullanıcıyı en çok zor durumda bırakan sebeplerdendir. Sektörde serüveni yalnız birkaç yıl devam etmiş olan, iflas edip piyasadan çekilen firmalar; teknik destekten tutunda birçok sorunla müşteriyi yalnız bırakarak mağduriyet yaşanmasına sebep olmuştur. Piyasadan firma olmayan kişilerden uygun fiyatlı alınan cihazlarda servis imkanı ve muhatap alınacak bir firma olmaması da, cihazın sağlıklı kullanılmamasına yol açmaktadır.  WATERSTATION Su Arıtma Teknolojileri olarak birçok farklı marka kullanan tüketiciye de hizmet sağlamaktayız. Referans ile ya da iletişim kolaylığı sebebiyle tüketiciye hitap eden WATERSTATION Su Arıtma Teknolojileri, tüm mağdur müşteriyi kucaklayan ve markası ne olursa olsun, çalışan ve ya çalışmayan her cihazı geri dönüşüme kazandırıp müşteri portföyünü genişletecek bir kampanya ile karşımıza çıkıyor.

          Özellikle yaz aylarının gelmesiyle beraber artan temiz su ihtiyacı; maliyet ve kolaylık sağlamasıyla arıtma sistemlerine olan eğilimi arttırmakta. Arıtma cihazları her evde kendini bir ihtiyaç olarak göstermiş ve yaygın kullanılan bir ürün haline gelmiştir.  Zaten bir arıtma cihazı kullanan fakat il değişikliği, yedek parça temin edememe, uyumlu olmayan ürünlere maruz kalma ve teknik destek noktasında sorun yaşayıp yeni cihaza yönelen müşterilere bir avantaj sağlayarak siz değerli müşterilerimize kaliteyi cazip fiyatlarla sunuyoruz.

  • Ücretsiz Montaj ve Kurulum
  • 3 yıl Garanti
  • 10 Yıl Yedek Parça Garantili
  • Ücretsiz Müşteri Hizmetleri & Teknik Servis Desteği
  • Orijinal Filtre & Yedek Parça
  • Montaj- De montaj

       Gibi konularda size bu serüvende eşlik edecek olan WATERSTATION markası; 7/24 iletişim kolaylığı sağlayarak, müşteri memnuniyetini hedef alan hizmetiyle karşınıza çıkıyor. Müşteri temsilcinizin yaptığı filtre takip desteğiyle farklı firmalara ihtiyaç duymadan, her türlü sorun ve sorularınıza cevap olmayı hedefleyen WATERSTATION; ürünü kullandığınız süre boyunca size kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır.

 

 

Kampanya Detayları için;

       0850 532 02 82 ve ya 0212 552 02 82 numaralarında bizlere ulaşabilir. Dilerseniz Ücretsiz keşif ve Expertiz için sizleri ziyaret edebiliriz.

 

Yorumlar
Yorum Yaz