Ücretsiz Teklif İsteyin!

0212 552 0282 Hemen Arayın
veya formu doldurun

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Ücretsiz Teklif Al
teklif-al

Bize kolaylıkla sesli mesaj ile ulaşabilirsiniz!

Mesai saatleri dışında istek, görüş ve taleplerinizi dilerseniz sesli iletmeniz içindir.

Yedek Parça Ve Aksesuar

Su arıtma cihazı ürünleri Yedek Parça ve Aksesuar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız WaterStation tarafından karşılanabilmektedir, Tüm yedek parça ve aksesuarlarımız garantimiz altında olup dilerseniz servis ve montaj seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz.

Bir su arıtma cihazı kadar yedek parça ve servis hizmetinin ne kadar önem taşığı siz değerli müşterilerimiz tarafından zaten bilinmektedir, Sadece markamıza ait değil tüm markaların su arıtma cihazlarında oluşabilecek arıza yedek parça ve servisi için 0850 532 0 282 numaralı telefonumuzu arayarak ücretsiz özel olarak bilgilendirme alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

Hizmetlerimiz

Evinizde WaterStation!

Water Station ile Evinizde, Damacanalara ve Paketli İçme Sularına Ödediğiniz Paralar ve Zahmete Son! Mutfağınızda olmasını istediğiniz sağlıklı ve temiz su ihtiyacınız için. Su Arıtma Cihaz Modellerimizi İnceleyin.

Kaliteli ve Pahalı!

Gündelik hayatta, Kalite bir hizmeti ve Ürünü ucuza alamayız! Su Arıtma cihazları ve kullanılan tüm yedek parça, filtre gibi malzemeler hizmet kalitemiz gereği belirli standartlarda olup, sizlere tecrübeli, güvenilir ve eğitimli bir kadro ile hizmet vermeyi İlke edindiğimiz için…

İşYerinizde WaterStation!

Water Station ile İşyerinizde, Yüksek damacana masraflarından kurtulabilir. Tedarik ve depolama problemlerini ortadan kaldırabilir. Çalışanlarınıza sağlıklı ve temiz su içmelerine olanak sağlamış olursunuz.Su Arıtma Cihaz Modellerimizi İnceleyin.

Water Station Neden Avantajlı!

Son Teknoloji Su arıtma cihazları ile damacananın yüksek maliyeti, hijyen sorunu ve Su bitti derdinden sizi kurtarır. WaterStaion Su Arıtma Cihazları ile en sağlıklı, en güvenli ekonomik şekilde en ideal suya ulaşırsınız.

Water Station’a Sahip Olmak!

Eğer bir Water Station Su Arıtma Cihazı kullanacak olursanız, aşağıdaki tüm özelliklerden ve hizmetlerden faydalanmış olacaksınız…

  • En Lezzetli ve Sağlıklı Su
  • Alkalin filtre ile en ideal pH
  • Pratik & Kolay Kullanım İmkânı
  • Sağlıklı Yaşam
  • Yedek Parça & Orjinal Filtre
  • Teknik Servis Hizmeti
  • Müşteri Hizmetleri
  • Periyodik Bakım Takibi
  • Ekonomiye Katkı
  • Son Teknoloji
aboutimg

Ücretsiz Teklif İsteyin.

Bizden Haberler